Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Ракета Falcon Heavy може запустити три місії в інтересах Космічних сил США у 2022 році

Дві місії Космічних сил США із запусків на ракетах Falcon Heavy, які були заплановані на 2021 рік, перенесені на наступний рік. На даний час прийнято рішення про третій запуск в інтересах національної безпеки США, який буде додано до переповненого графіку ракети Falcon Heavy на 2022 рік.

USSF-67, секретна місія в інтересах національної безпеки з виведення на геостаціонарну орбіту, укладена з компанією SpaceX минулого року за контрактом вартістю $ 332 млн, «планується до запуску в середині-кінці 2022 року», – підтвердив 30 жовтня представник командування Космічних систем США. Місія буде виконуватися на ракеті Falcon Heavy.

Додавання третьої місії в інтересах національної безпеки для ракети Falcon Heavy робить досить напруженим план використання триступеневої ракети SpaceX, за допомогою якої також планується запустити в 2022 році комерційний широкосмуговий супутник Viasat-3 з супутником зв’язку Astranis у якості вторинного корисного навантаження, а також планетарну місію NASA Psyche.

Місії Космічних сил USSF-44 і USSF-52 були заплановані на 2021 рік, але були відкладені через неготовність корисного навантаження. Дати запусків поки не оголошено, хоча Космічні сили заявили, що запуски відбудуться в 2022 році.

Місія USSF-44 стане першою місією ракети Falcon Heavy в інтересах національної безпеки з виведення на геостаціонарну орбіту. Єдиним відомим корисним навантаженням у місії USSF-44 є малий супутник TETRA-1 компанії Millennium Space Systems.

Космічні сили не розкривають корисне навантаження місій USSF-52 та USSF-67.

Найближчий запуск ракети Falcon Heavy стане першим з червня 2019 року, коли ракета вивела на орбіту два десятки малих супутників у рамках демонстраційної місії ВПС США під назвою STP-2. До STP-2 ракета Falcon Heavy запустила супутник зв’язку Arabsat-6A у квітні 2019 року і автомобіль Tesla Roadster Ілона Маска в лютому 2018 року.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України