Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Приватна американська компанія Xplore отримала від МО США контракт вартістю $ 2 млн

21 вересня приватна космічна компанія Xplore Inc. (штаб-квартира у м. Вашингтон, США) повідомила про отримання контракту вартістю $ 2 млн від Оборонного інноваційного управління (Defense Innovation Unit, DIU) Міністерства оборони США. Контракт укладено у рамках ініціативи МО США «Інноваційний капітал національної безпеки» (National Security Innovation Capital, NSIC), метою якої є надання можливостей стартапам реалізувати свою інноваційну продукцію в інтересах національної безпеки в умовах нестачі приватних інвестицій.

Повідомляється, що отримане фінансування прискорить розвиток платформи космічного апарату Xcraft®, запуск якого планується у 2023 році.

КА Xcraft було розроблено для використання на низькій навколоземній орбіті, у навколомісячному просторі та за його межами, включаючи Венеру, Марс та астероїди.

Отримане у рамках програми NSIC фінансування забезпечить реалізацію першої місії КА Xcraft на низькій навколоземній орбіті (LEO), що отримала назву «XLEO» і планується у 2023 році.

Компанія Xplore пропонує клієнтам розмістити своє корисне навантаження у місії XLEO. Послуга XLEO дозволяє розміщення широкого спектру корисного навантаження розміром від 1U до 50U та більше.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України