14 вересня 2021 року о 18:07 (UTC) з космодрому Байконур , за допомогою ракети-носія «Soyuz-2-1b Fregat» було здійснено запуск 34-х комунікаційних супутників серії «OneWeb 10».
Низькоорбітальні космічні апарати OneWeb призначені для забезпечення наземних споживачів високошвидкісним інтернетом безпосередньо через супутниковий зв’язок. Кожен супутник здатний забезпечувати пропускну здатність не менше 8 Гігабіт на секунду для забезпечення доступу в Інтернет.
Британська компанія планує завершити розгортання супутникового угруповання для забезпечення глобального покриття до червня 2022 року. За даними OneWeb, угруповання на низькій навколоземній орбіті буде складатися з 648 супутників.
Спочатку планувалося, що супутники будуть мати міжсупутникові канали, але в липні 2018 року OneWeb вирішила не впроваджувати їх і замінити більш ніж на 40 шлюзів по всьому світу, кожен з яких може підключатися до супутників на відстані до 4000 кілометрів.
Супутники OneWeb будуть виведені на орбіту з висотою близько 500 кілометрів перед тим, як піднятися за допомогою бортової електричної силової установки на свою робочу орбіту в 1200 км.
У березні 2020 року OneWeb оголосила про банкрутство. Активи OneWeb були продані на аукціоні в липні 2020 року. Аукціон виграв консорціум, що складається з індійською телекомунікаційною компанії Bharti Global і уряду Великобританії.