Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Повідомлення про запуск КА місії «USSF-124»

№ з/пОфіційні та інші назви КАНалежністьДата і час запускуРакета-носійПолігони і СКОрганізація-замовникПризначення
1.T0TR 5США14.02.202422:30 UTCFalcon 9 Block 5Мис Канаверал, Флорида, СШААгентство протиракетної оборони СШАПРН
2.T0TR 6ПРН
3.T0TR 7ПРН
4.T0TR 8ПРН
5.HBTSS 1Тестовий, ПРН
6.HBTSS 2Тестовий, ПРН

    14 лютого 2024 року о 22:30 (UTC) з мису Канаверал, Флорида, США за допомогою ракети-носія «Falcon 9 Block 5» було здійснено запуск 6 КА протиракетного нападу США в рамках місії «USSF-124».

«T0TR» – це експериментальне угруповання військових супутників, розроблене SDA (Агентством космічного розвитку), яке забезпечуватиме глобальну індикацію, попередження, відстеження та наведення на цілі передових ракетних загроз, включаючи гіперзвукові ракетні системи.

Після завершення розгортання угрупування складатиметься з різних  космічних апаратів з широким полем огляду, які забезпечать постійне глобальне покриття та можливості стеження за гіперзвуковим та балістичним простором.

Дані супутники, надаватимуть інформацію про попередження та відстеження ракет органам національної оборони, а також дані відстеження та сигнали для протиракетної оборони США.

«HBTSS» – це експериментальні супутники раннього попередження, які запустили для оцінки нових датчиків з покращеною чутливістю для виявлення та відстеження гіперзвукових ракет, які мають менше теплове випромінювання, ніж більші балістичні ракети великої дальності, що ускладнює їх виявлення за допомогою існуючих військових супутникових засобів протиракетної оборони США. Обидва супутники були побудовані компанією Northrop Grumman.

Даний запуск розширить та удосконалить існуюче угрупування КА ПРН США. На даний момент угрупування складається з 27 КА типу «T0TR» та «HBTSS».

За даними ЦКС

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України