Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Польська компанія SatRevolution отримує інвестування від Virgin Orbit

14 грудня польська компанія-розробник і виробник наносупутників та наносупутникових технологій SatRevolution SA оголосила про отримання фінансування серії B («Транзакція») від американської компанії Virgin Orbit, що надає послуги запусків у космос малих супутників за допомогою своєї системи «повітряного старту». Ця фінансова операція збільшує оцінку вартості SatRevolution до приблизно $ 150 млн і забезпечує подальший стійкий розвиток її бізнесу.

Угода, підписана на Всесвітньому тижні супутникового бізнесу, ґрунтується на стратегічному партнерстві, заснованому SatRev і Virgin Orbit у червні цього року, у рамках якого обидві компанії прагнуть розвивати свій бізнес. На сьогодні SatRev запустила два супутники на ракеті LauncherOne компанії Virgin Orbit в рамках місії «Tubular Bells: Part One». Ще два супутники SatRev очікують запуску в рамках місії Virgin Orbit «Above the Clouds», яка запуститься наступного місяця. SatRev і Virgin Orbit планують спільно запропонувати послуги з розміщення до 500 кг корисного навантаження на ракетах LauncherOne, готові рішення для швидкого розгортання космічних послуг та багато іншого.

Наносупутникові технології SatRev включають платформу ДЗЗ із середньою роздільною здатністю STORK і телескоп високої роздільної здатності ScopeSat, з можливостями бортової обробки даних. Ці технології забезпечують можливість спостереження за Землею майже в режимі реального часу з високою роздільною здатністю.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України