Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Північна Корея вчергове запустила дві балістичні ракети

27 січня Північна Корея випустила дві балістичні ракети, що стало шостим випробуванням зброї цього місяця в рамках одної з найінтенсивніших за всю історію спостережень серії запусків.

Згідно з даними Центру стратегічних і міжнародних досліджень (Вашингтон), Пхеньян не запускав стільки ракет протягом календарного місяця протягом кількох десятиліть.

Востаннє схожа ситуація була у 2019 році, після того, як гучні переговори між лідером Кім Чен Ином і тодішнім президентом США Дональдом Трампом провалилися.

Оскільки з тих пір переговори з США зайшли у тупик, Пхеньян посилив обіцянки щодо військової модернізації, приступивши цього місяця до низки запусків, включаючи запуски гіперзвукових ракет.

Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї заявив, що близько 8:00 (23:00 UTC) було виявлено дві імовірно балістичні ракети малої дальності, випущені з району міста Hamhung у напрямку Східного моря. Ракети пролетіли 190 км на висоті 20 км.

25 січня Пхеньян запустив дві імовірно крилаті ракети та випробував балістичні ракети 14 і 17 січня. Він також випустив, за його словами, гіперзвукові ракети 5 та 11 січня.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України