Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Північна Корея підтвердила випробування твердопаливної МБР Hwasong-18

13 липня Північна Корея заявила, що напередодні провела випробування твердопаливної міжконтинентальної балістичної ракети (МБР) Hwasong-18, а її лідер Кім Чен Ин пообіцяв здійснити «сильніші» військові наступальні заходи, якщо США не відмовляться від своєї ворожої політики проти його країни.

Згідно з офіційним центральни інформаційним агентством Кореї (KCNA), під керівництвом свого лідера Кім Чен Ина Північна Корея здійснила випробувальний запуск МБР Hwasong-18 з метою повторного підтвердження технічної достовірності та експлуатаційної надійності основної системи озброєння країни.

Це був другий запуск твердопаливної МБР після її першого випробувального пуску 13 квітня.

12 липня південнокорейські військові заявили, що балістична ракета великої дальності, випущена під великим кутом з районів Пхеньяна, подолала близько 1000 км, після чого впала у Східне море.

13 липня Північна Корея заявила, що МБР пролетіла 1001,2 км за 4491 секунду, досягла максимальної висоти 6648,4 км та впала у визначеній точці у Східному морі.

За оцінками експертів, твердопаливні МБР є більш стабільними, їх легше переміщати, щоб уникнути виявлення перед пуском, який можна здійснити за лічені хвилини, порівняно з ракетами на рідкому паливі, які необхідно кілька годин готувати до запуску, що дає час противнику для їх виявлення та знешкодження.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України