Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Південна Корея запустить ракету-носій власного виробництва

29 вересня Міністерство науки та інформаційно-комунікаційних технологій Південної Кореї (Ministry of Science and ICT, MSIT) повідомило, що визначило 21 жовтня датою запуску вітчизняної ракети-носія Nuri, а також зарезервувало вікно для запуску з 22 по 28 жовтня в залежності від сприятливих погодних умов.

Пуск буде здійснено з космодрому Наро в місті Гьонг (Goheung), провінції Чолла-Намдо (Jeollanam-do Province). Підготовка вступила в завершальну стадію. Ракета-носій вже встановлена на стартовому майданчику, де здійснюється перевірка всіх її систем.

Ракета-носій Nuri, довжиною 47,2 м і вагою 200 т, має рідинні двигуни: чотири 75-тонних на першій ступені, один 75-тонний на другій ступені та один 7-тонний на третій ступені.

Запуск планується здійснити тільки з макетом корисного навантаження масою 1,5 т. Якщо пуск буде успішним, то до 2022 року ракета виведе на орбіту 200-кілограмовий супутник. З 2010 року в розробку Nuri було інвестовано 2 трлн вон ($ 1,8 млрд).

Якщо місія Nuri пройде за планом, Південна Корея стане сьомою державою у світі, яка запустила у космос понад тонну корисного навантаження з використанням вітчизняних технологій.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України