Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Після скасування обмежень Південна Корея запускає програму космічних озброєнь вартістю $ 13 млрд

Південна Корея створила цільову групу для подальшого розвитку космічного потенціалу своїх збройних сил після схвалення США на початку цього року скасування обмеження для країни на виробництво ракет.

Заступник начальника Адміністрації програми оборонних закупівель (Defense Acquisition Program Administration, DAPA) очолить групу, до складу якої включені ключові співробітники Міністерства національної оборони, Об’єднаного комітету начальників штабів, Агентства з питань оборонного розвитку та інших урядових організацій.

«Цільова група у співпраці з відповідними організаціями та галузями промисловості складе генеральний план щодо розробки нормативних актів, технологій, галузей, об’єктів та інфраструктури», – йдеться у повідомленні DAPA.

Тижнем раніше DAPA схвалила план інвестування майже $ 13 млрд протягом наступного десятиліття, щоб допомогти місцевій промисловості у розробці технологій для військових супутників. З цією метою Агентство з питань оборонного розвитку (Agency for Defense Development, ADD) вирішило передати основні супутникові технології підрядникам у галузі оборони для підготовки до масового виробництва військових супутників.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України