Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Парламент Єгипту схвалив розміщення Африканського космічного агентства у Єгипетському космічному містечку поблизу Каїру

21 червня Палата представників Парламенту Єгипту схвалила розміщення штаб-квартири Африканського космічного агентства (AfSA) в Єгипетському космічному містечку.

Згідно оприлюдненої заяви Парламенту, підписана у Каїрі 24 січня угода про офіційне відкриття AfSA спрямована на просування та реалізацію космічної політики та стратегій в Африці через використання космічних технологій для прискорення економічного та сталого розвитку, зрештою покращуючи добробут громадян країн Африки.

Зазначена угода також підтримає космічну галузь Єгипту та відіграє значну роль у стимулюванні національної економіки шляхом підтримки малих підприємств, пов’язаних з космічними технологіями. Крім того, супутникові дані, зібрані Африканським космічним агентством, сприятимуть досягненню Цілей сталого розвитку та відповідатимуть Порядку денному Африки до 2063 року.

У лютому 2019 року Єгипет виграв тендер на розміщення AfSA та виділив на його діяльність $ 10 млн.

25 січня Комісія Африканського союзу та уряд Єгипту в особі Міністерства вищої освіти та наукових досліджень підписали угоду про офіційне відкриття Африканського космічного агентства (AfSA).

Таким чином, AfSA буде служити основним центром Африки для співпраці з Європою та іншими неафриканськими партнерами. Створення AfSA керується Законом про Африканське космічне агентство, метою якого є покращення космічних місій на всьому континенті та забезпечення оптимального доступу до даних, інформації, послуг і продуктів, отриманих із космосу.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України