Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Палата представників Конгресу США додала $ 10 млн до бюджету Космічного командування на операції з обізнаності про космічну обстановку

Незважаючи на зусилля Міністерства оборони США щодо підвищення якості роботи застарілої системи стеження за космічним простором за рахунок включення комерційних даних та послуг, як законодавці оборони, так і промисловість відмічають відсутність прогресу.

Обізнаність про космічну обстановку (SSA) є однією з головних цілей для всіх військових космічних операцій. В даний час 18-а космічна ескадрилья відповідає за спостереження за супутниками і космічним сміттям, а також за попередження операторів про зближення на орбіті через мережу радарів і оптичних телескопів американських військових.

В зв’язку з цим комітет Палати представників у справах збройних сил в своєму Законі NDAA на 2022 рік, прийнятому 1 вересня, додав $ 10 млн до бюджету на операції та технічне обслуговування Космічного командування щодо комерційної обізнаності про космічну обстановку.

Крім того, підкомітет стратегічних сил в своїй більш ранній публікації законопроекту критикував Міністерство оборони за відсутність конкретних планів щодо інтеграції комерційного SSA «в більш широку архітектуру SSA для підтримки Joint All Domain Command and Control (JADC2) та широкого спектру розвідувальних операцій».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України