Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Нова європейська РН Ariane 6 представлена на стартовій площадці в рамках підготовки до вогневих випробувань

22 червня у рамках підготовки до комплексних випробувань із запуску двигуна РН Ariane 6 на стартовому майданчику Європейського космодрому у Французькій Гвіані було видалено мобільну споруду, яка захищає ракету.

Операція, яка займала близько півгодини, була пробним тестом у рамках підготовки до серійних випробувань двигуна Vulcain 2.1.

Перше видалення мобільної захисної споруди, а потім її повернення, також забезпечило тестування наземної інфраструктуру РН Ariane 6 Європейського космодрому у Французькій Гвіані.

Представлена на стартовому майданчику ракета Ariane 6 не призначена для запуску. Вона використовується для перевірки процедур складання, електричних і паливних з’єднань, телеметрії тощо.

Літальні моделі, включно з ракетою Ariane 6, яка здійснить перший політ, будуються та інтегруються головним підрядником Ariane Group в Європі. Після доставки до Французької Гвіани перший та верхній ступені Ariane 6 збиратимуться горизонтально, а потім будуть переміщені на стартовий майданчик і піднімуться вертикально всередині мобільної захисної споруди, де до ракети будуть інтегровані твердопаливні прискорювачі та корисне навантаження. Горизонтальний метод складання скорочує час і вартість запуску, і застосовуватиметься вперше для ракет Ariane.

Ariane 6 — це, по суті, абсолютно нова конструкція, яка прийде на зміну важкої європейської ракети Ariane 5. Ця автономна здатність досягти космосу можлива лише завдяки наполегливій праці та відданості тисяч талановитих людей, яких ЄКА називає «Космічною командою Європи».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України