Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Virgin Galactic призначає перший комерційний політ свого літака SpaceShipTwo на 29 червня

26 червня компанія Virgin Galactic повідомила, що планує здійснити свій перший комерційний політ свого суборбітального космічного літака SpaceShipTwo 29 червня з трьома італійцями, які проведуть більше десяти експериментів.

Місії «Galactic 01» буде запущена з космодрому «Америка» в Нью-Мексико. Раніше компанія оприлюднила вікно для польоту з 27 по 30 червня.

«Місія «Galactic 01» — це перший комерційний космічний політ, і ми маємо честь бути обраними ВПС Італії та Національною дослідницькою радою для їх першої космічної дослідницької місії», — сказав Майкл Колглазьєр, виконавчий директор Virgin Galactic. «Дослідницькі місії Virgin Galactic відкриють нову еру постійного та надійного доступу до космосу для державних і дослідницьких установ на довгі роки».

У польоті 29 червня, який італійський уряд назвав “Virtute 1”, візьмуть участь три італійські спеціалісти під командуванням Вальтера Вілладея (Walter Villadei), полковника ВПС Італії. Раніше він навчався в NASA та компанії Axiom Space для комерційного орбітального космічного польоту, ставши резервним пілотом для місії Ax-2 до МКС у травні.

Інші учасники місії – Анджело Ландольфі (Angelo Landolfi), підполковник ВПС Італії та лікар, і Панталеоне Карлуччі (Pantaleone Carlucci), дослідник з Національної дослідницької ради Італії. Вони проведуть 13 експериментів до, під час і після польоту, вимірюючи космічне випромінювання, перевіряючи вплив мікрогравітації на рідини та горіння, а також збираючи медичні дані.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України