Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Німецький стартап Reflex Aerospace готується до першої комерційної місіїта розширює базу інвесторів

Напередодні відзначення другої річниці заснування компанія Reflex Aerospace готується до своєї першої комерційної космічної місії: космічний стартап, що базується в Берліні та Мюнхені, забезпечив фіксований слот на ракеті для запуску свого демонстраційного супутника.

Запуск має відбутися восени 2024 року на ракеті Falcon 9 компанії SpaceX. Мета цієї місії – вперше перевірити нові технології в космосі. Демонстрацій супутник, який важить близько 120 кг, наразі знаходиться на стадії розробки та буде збиратися в Мюнхені. Місцеву «мікрофабрику» з виробництва супутників за індивідуальними замовленнями заплановано відкрити наприкінці цього року.

Ці кроки компанії підтримуються розширенням так званого початкового фінансування ще на € 1,75 млн (до загальної суми майже € 9 млн). На додаток до збільшення фінансування від існуючих інвесторів, Bayern Kapital приєднується до групи акціонерів через свій інноваційний фонд EFRE Bayern.

Bayern Kapital входить до числа найбільш досвідчених і активних венчурних та зростаючих інвесторів у сфері фінансування високих технологій у Німеччині; його інвестиції, серед іншого, підтримають створення першої мікрофабрики поблизу Мюнхена. З огляду на очікуване надходження комерційних замовлень передбачається, що протягом року обсяг початкового фінансування ще більше зросте. Крім того, Starburst Accelerator – один із найвідоміших європейських прискорювачів для аерокосмічних стартапів – у майбутньому також буде брати участь у підтримці розвитку міжнародного бізнесу як партнер Reflex Aerospace, зокрема в США та Франції.

Уолтер Баллхаймер (Walter Ballheimer), генеральний директор Reflex Aerospace, привітав останні досягнення: «Як новий космічний стартап, ми, звичайно, прагнемо продемонструвати ефективність наших технологій безпосередньо в космосі. Тому ми дуже раді, що ця віха тепер досягнута з нашим першим фіксованим слотом для запуску. Збільшення нашого фінансування підтверджує впевненість наших інвесторів у цій меті. З огляду на цей попутний вітер, ми просуваємося до будівництва нашої мікрофабрики, яку ми відкриємо в Мюнхені в другій половині 2023 року. Крім того, ми повністю готові до майже подвоєння нашої робочої сили на всіх об’єктах до приблизно 50 співробітників у 2023 році».

Reflex Aerospace було засновано в 2021 році. Стартап “NewSpace” прагне модернізувати ринок за допомогою високоефективних супутників, адаптованих до індивідуальних потреб. Завдяки роботі на основі програмного забезпечення та пропозиціям, орієнтованим на обслуговування, компанія розраховує задовольняти потреби своїх клієнтів швидше, за значно нижчу ціну та більш гнучко, ніж визнані сьогодні виробники “NewSpace”. Разом зі своїми компаніями-партнерами Mynaric, Isar Aerospace і SES компанія Reflex Aerospace є акціонером спільного підприємства UNIO, яке має на меті створити європейське супутникове угруповання для широкосмугового Інтернету.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України