Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NGA уклало з компанією Axim Geospatial контракт вартістю до $ 900 млн

14 червня компанія NV5 Global, Inc. оголосила, що її нещодавно придбана дочірня компанія Axim Geospatial, LLC отримала від Національного агентства геопросторової розвідки США (National Geospatial-Intelligence Agency, NGA) контракт в рамках програми GEOINT Enterprise Operations Service and Solutions with Industry, Core Mission Operations (GEO-SPI B).

GEO-SPI B — це семирічний контракт з багатьма опціями вартістю до $ 900 млн, який полягає у доведенні достовірної геопросторової інформації (GEOINT) до аналітичних структур NGA. Контракт GEO-SPI B є найбільшим на даний час контрактом, отриманим Axim Geospatial. Контракт GEO-SPI B є продовженням контракту NGA на надання аналітичних послуг з багатьох джерел та підтримки збору даних (Multi-Intelligence Analytics and Collection Support Services, MACSS), найбільшої програми з розширення геопросторових даних в агентстві.

Згідно з контрактом GEO-SPI B, компанія Axim використовуватиме експертні знання, автоматизацію та інноваційні рішення для покращення результатів і підвищення продуктивності діяльності NGA у визначених наборах завдань. Заходи Axim включатимуть автоматизацію процесів, використання можливостей комп’ютерного зору та алгоритмів для вирішення конкретних завдань, можливостей, що поєднуються з більш широкими можливостями NV5 для надання високоякісної аналітики машинного навчання та аналізу морської сфери.

«Ми раді, що NGA вибрала нас для надання таємних і нетаємних даних GEOINT за контрактом GEO-SPI B», — сказав Дікерсон Райт (Dickerson Wright), голова та генеральний директор NV5. «За останні 20 років компанія Axim створила репутацію, приймаючи участь у програмах NGA Janus, моніторингу економічних показників і наданні геофізичних даних, і ми з нетерпінням чекаємо розширення нашої участі в основних оперативних місіях NGA через програму GEO-SPI B».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України