Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Наступна спроба запуску іспанської ракети MIURA 1 перенесена на вересень

27 червня іспанська компанія-стартап PLD Space, яка проєктує, виробляє та готується експлуатувати першу в Європі приватну малу ракету-носій MIURA 1, відклала наступну спробу її запуску до вересня після досягнення угоди з Національним інститутом аерокосмічних технологій (INTA), підпорядкованим Міністерству оборони Іспанії.

Перенесення запуску обумовлено необхідністю дотриманням вимог щодо запобігання лісовим пожежам, визначеним Законом 43/2003 про лісове господарство, Директиви 03/19 начальника штабу армії про «Дії проти лісових пожеж у районах військових маневрів, на полігонах та інших об’єктах, закріплених за армією», високою температурою, зареєстрованою у провінції Huelva, а також необхідністю координації з Цивільною гвардією у забезпеченні безпеки району, де здійснюється запуск.

Довідково: 17 червня компанія PLD Space здійснила спробу запуску своєї ракети MIURA 1. Спробу запуску було перервано в останню хвилину після завершення зворотного відліку через технічну проблему, повідомила компанія.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України