Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NASA змінило призначення космонавтів комерційного екіпажу через затримки космічного корабля Starliner

NASA перевело двох астронавтів з комерційних місій Boeing в комерційні екіпажі SpaceX через триваючі затримки з космічним кораблем Boeing CST-100 Starliner.

6 жовтня NASA заявило, що астронавти Ніколь Манн і Джош Кассадо, раніше призначені на дві місії Starliner, замість цього полетять на МКС у складі місії Crew-5 корабля Crew Dragon восени 2022 року. NASA заявило, що хоче дати двом астронавтам-новачкам досвід польоту, з огляду на невизначеність в розкладі майбутніх місій Starliner.

Представники NASA заявили, що вони продовжують працювати з Росією над угодою про обмін місцями у складі екіпажів, що дозволить астронавтам США та їх західних партнерів літати на космічних кораблях «Союз» в обмін на можливість російським космонавтам літати на іноземних комерційних космічних кораблях, причому запуск Crew-5 буде першим, коли російський космонавт полетить на комерційному кораблі. Такий «змішаний екіпаж» забезпечить присутність на МКС і астронавтів, і космонавтів, якщо виникнуть проблеми з космічними кораблями «Союз», Crew Dragon або Starliner.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України