Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NASA визначило сім американських компаній, з якими співпрацюватиме для розвитку космічних можливостей

15 червня NASA повідомило про обрання семи американських компаній, з якими співпрацюватиме для задоволення майбутніх комерційних та державних потреб, що в кінцевому підсумку принесе користь пілотованим польотам в космос і комерційній економіці США на низькій навколоземній орбіті.

У рамках нефінансованих Космічних угод (Space Act Agreements), друга ініціатива «Співпраця для комерційних космічних можливостей-2» (CCSC-2) спрямована на просування комерційних зусиль, пов’язаних із космосом, завдяки внеску NASA у вигляді технічної експертизи, аналітичних оцінок, отриманих уроків, технологій і даних. Структурований обмін досвідом NASA вимагає мінімальних державних ресурсів, але сприятиме розвитку можливостей, які можуть мати вирішальне значення для розвитку надійної економіки на низькій навколоземній орбіті.

Компанії, відібрані для співробітництва за ініціативою CCSC-2: Blue Origin, Northrop Grumman Systems Corporation, Sierra Space Corporation, Space Exploration Technologies (SpaceХ), Special Aerospace Services, ThinkOrbital Inc. та Vast Space LLC.

«Приємно бачити, як компанії інвестують власний капітал в інноваційні комерційні космічні можливості, і ми побачили, як такі типи партнерства приносять користь як приватному сектору, так і NASA», – сказав Філ МакАлістер, директор комерційних космічних NASA. «Компанії зможуть використати величезні знання та досвід NASA, а агентство зможе стати замовником можливостей, включених до угод у майбутньому. Зрештою, ці угоди сприятимуть більшій конкуренції за послуги та більшій кількості постачальників інноваційних космічних можливостей».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України