Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NASA відібрало п’ять американських компаній для розробки систем місячного посадкового модуля

14 вересня NASA повідомило про обрання п’яти американських компаній, які допоможуть Агентству забезпечити реалізацію пілотованої висадки на поверхню Місяця за програмою «Артеміда».

Контракти укладені за програмою Next Space Technologies for Exploration Partnerships (NextSTEP-2), загальна сума становить $ 146 млн. Роботи за контрактами розраховані на 15 місяців і полягають у пошуку рішень, що дозволять знизити ризики, пов’язані з даними операціями, а також пропозиції щодо розвитку необхідних промислових потужностей.

Компанії, що отримали контракти: Blue Origin ($ 25,6 млн); Dynetics ($ 40,8 млн); Lockheed Martin ($ 35,2 млн); Northrop Grumman ($ 34,8 млн); SpaceX ($ 9,4 млн).

Відібрані компанії мають розробити концепції дизайну посадкових модулів, оцінити їх характеристики, дизайн, стандарти будівництва, вимоги до забезпечення виконання завдань, безпеки, умов для збереження здоров’я екіпажу та медичні можливості. Компанії також мають забезпечити мінімізацію ризиків, пов’язаних з посадкою на Місяць.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України