Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

NASA створює два нових структурних підрозділи з управління пілотованими місіями

NASA вносить зміни у свою організаційно-штатну структуру через збільшення космічних операцій на низькій навколоземній орбіті та реалізацію програм освоєння дальнього космосу, включаючи програму «Артеміда».

21 вересня керівник NASA Білл Нельсон оголосив, що замість нинішнього директорату місій з досліджень і операцій з людьми (Human Exploration and Operations Mission Directorate) буде створено два нових директорати керування місіями, які найкраще позиціонуватимуть Агентство протягом наступних 20 років.

Новий структурний підрозділ, який отримає назву «директорат космічних операцій» (Space Operations Mission Directorate), очолить Кеті Людерс (Kathy Lueders). Діяльність директорату буде зосереджена навколо Міжнародної космічної станції (МКС), комерціалізації діяльності на низькій навколоземній орбіті, міжнародному співробітництві, а також на підтримці операцій на Місяці і у навколомісячному просторі.

Керівником другого створюваного підрозділу, який отримає назву «директорат розвитку дослідницьких систем» (Exploration Systems Development Mission Directorate), стане Джим Фрі (Jim Free). Директорат буде займатися американською місячною програмою «Артеміда», однак особливу увагу буде приділено розробкам, пов’язаним з майбутнім польотом на Марс, для якого Місяць повинен стати опорним майданчиком.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України