Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Національне управління розвідки США видало запит на комерційні космічні радіолокаційні знімки

12 жовтня Національне управління розвідки США (National Reconnaissance Office, NRO) опублікувало свій перший запит на комерційні космічні радіолокаційні знімки.

Зазначений запит є частиною програми щодо використання комерційних джерел космічних даних, оголошеної минулого тижня директором NRO Крістофером Сколезі.

Програма під назвою Broad Agency Announcement (ВАА) Framework Framework for Strategic Commercial Enhancements була описана Сколезе як більш гнучкий підхід до отримання нових даних дистанційного зондування, таких як комерційні радіолокаційні знімки, гіперспектральні зображення та радіочастотне картографування.

Програма BAA щодо комерційних радіолокаційних зображень з синтезованою апертурою (SAR) є важливою, оскільки надає можливість залучати приватні компанії, як американські, так і іноземні. Недавнє опитування показало, що США відстають від інших країн у комерційних можливостях дистанційного зондування, включаючи SAR.

Інтерес до супутникових знімків SAR зростає в оборонних та розвідувальних структурах для моніторингу та розширення розвідувальних даних, отриманих за допомогою оптичних зображень. SAR дозволяє бачити крізь хмари та інші атмосферні перешкоди, що заважають оптичним супутникам.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України