Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Міністерство оборони США оприлюднило свою першу в історії Національну оборонно-промислову стратегію

МО США оприлюднило свою першу в історії відомства Національну оборонно-промислову стратегію (National Defense Industrial Strategy, NDIS), яка буде спрямовувати діяльність міністерства, розробку політики та інвестиції в промислову базу протягом наступних трьох-п’яти років. Розроблена на основі Стратегії національної оборони (National Defense Strategy, NDS), ця стратегія стане каталізатором переходу від існуючої оборонно-промислової бази до більш надійної, стійкої та динамічної модернізованої оборонно-промислової екосистеми.

«Поточне та майбутнє стратегічне середовище вимагає негайних, комплексних і рішучих дій для зміцнення та модернізації нашої екосистеми оборонної промислової бази, щоб вона забезпечувала швидкі та масштабні поставки для наших бійців, – сказала заступниця міністра оборони Кетлін Хікс. – Перша в історії Національна оборонно-промислова стратегія Міністерства оборони допоможе нам створити сучасну оборонно-промислову та інноваційну екосистему, необхідну для захисту Америки, наших союзників і партнерів, а також наших інтересів у 21 столітті».

NDIS визнає, що економічна безпека та національна безпека Америки взаємодоповнюють одна одну і, зрештою, військова міць країни не може бути відокремлена від спільної промислової могутності держави.

Хоча NDIS визначає ризики для промислової бази, вона також слугує для МО США орієнтиром для пошуку рішень. Визнаючи, що оборонно-промислова база повинна забезпечувати необхідні можливості зі швидкістю та масштабом, необхідними для того, щоб ЗС США могли брати участь і перемагати у збройному конфлікті з близьким за силою ймовірним супротивником, NDIS стисло визначає проблеми, рішення та ризики невдачі.

Стратегія пропонує стратегічне бачення та шлях за чотирма стратегічними пріоритетами:

  • Стійкі ланцюжки поставок, які можуть надійно виробляти продукти, послуги та технології, необхідні сьогодні та в майбутньому, швидко, в необхідних масштабах та за прийнятною ціною.
  • Готовність робочої сили забезпечить досить кваліфіковану та укомплектовану кадрами робочу силу, різноманітну та репрезентативну для Америки.
  • Гнучке придбання призведе до розробки стратегій, спрямованих на динамічні можливості при збалансуванні ефективності, ремонтопридатності, налаштування та стандартизації у військових платформах та системах підтримки. Гнучкі стратегії придбання дозволять скоротити час розробки, зменшити витрати та підвищити масштабованість.
  • Економічне стримування сприятиме створенню справедливих та ефективних ринкових механізмів, які підтримують стійку оборонно-промислову екосистему США та близьких міжнародних союзників і партнерів, а також економічну безпеку та комплексне стримування. Внаслідок ефективного економічного стримування страх суттєвого обмеження доступу до американських ринків, технологій та інновацій посіє сумніви в умах потенційних агресорів.

Цей запропонований шлях модернізації оборонно-промислової екосистеми також визнає, що ці зусилля не можуть бути рішенням лише Міністерства оборони, неодноразово наголошуючи на співпраці та координації діяльності між усім урядом США, приватною промисловістю та міжнародними союзниками та партнерами.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України