Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Мережеве програмне забезпечення компанії Hughes вибранодля експерименту ВПС США із супутникового інтернету

Компанія Hughes Network Systems, дочірня компанія EchoStar, оголосила 21 лютого, що постачатиме модеми та іншу наземну технологію компанії SES Space & Defense для військового експерименту, спрямованого на створення мережі мобільного зв’язку з використанням можливостей декількох постачальників послуг супутникового зв’язку.

SES планує демонстрацію в рамках програми DEUCSI (Defence Experimentation Using Commercial Space Internet) ВПС США.

SES і Hughes спробують створити гібридну мережу за допомогою геостаціонарних (GEO) супутників SES-15 і SES-17, середньоорбітальних (MEO) супутників SES O3b і низькоорбітальних (LEO) супутників Starlink компанії SpaceX.

Випробування мобільної мережі в рамках цієї демонстрації включатимуть наземні та повітряні платформи.

Цей експеримент є однією з кількох поточних ініціатив у рамках програми DEUCSI. Дослідницька лабораторія ВПС США (Air Force Research Laboratory, AFRL) розпочала проєкт у 2017 році щодо вивчення можливостей використання комерційних супутникових інтернет-угруповань для забезпечення зв’язку військових платформ.

Програмне забезпечення Hughes для керування мережею для експерименту базується на технології, розробленій у рамках програми Enterprise Management and Control (EM&C) ВПС США. Військові мають намір використовувати програмне забезпечення EM&C, щоб дозволити користувачам перемикати мережі, якщо система, в якій вони працюють, буде порушена електронними перешкодами або кібератаками.

Модеми Hughes і програмне забезпечення для мережевої синхронізації «забезпечать стійке широкосмугове підключення за допомогою Ku- і Ka-діапазонів супутникових GEO, MEO і LEO угруповань для різних сценаріїв тестування зв’язку під час руху», – сказав Рік Лобер, віце-президент і генеральний менеджер підрозділу оборонних і державних систем (Defense and Government Systems Division) компанії Hughes.

«Незалежно від того, чи потрібне користувачам підключення на землі чи в повітрі, стійкий зв’язок має бути доступним з використанням того діапазону частот і супутникової системи, яка є найбільш ефективною для конкретного застосування та місця розташування», – сказав Рік Лобер.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України