Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Китайська ракета з вантажним кораблем Tianzhou-3 доставлена на місце запуску

За повідомленням Китайського управління пілотованої космонавтики (China Manned Space Engineering Office), 16 вересня ракета-носій Long March-7 з вантажним кораблем Tianzhou-3 була доставлена та установлена на стартову площадку центру запусків супутників Веньчан (Wenchang) у провінції Хайнань на півдні Китаю.

Процес установки ракети зайняв близько 2 годин 40 хвилин, було залучено близько 200 спеціалістів.

Корабель Tianzhou-3 і ракета-носій Long March-7 мають пройти остаточні випробування перед запланованим запуском на китайську космічну станцію в найближчі дні. Імовірно, запуск запланований на 20 вересня, враховуючи місцеві обмеження руху.

Місія вантажного корабля Tianzhou-3 має забезпечить постачання для майбутньої пілотованої місії Shenzhou-13, запуск якої планується у жовтні.

Наприкінці квітня Китай запустив основний модуль орбітальної станції Tianhe з космодрому Веньчань. Вантажний космічний корабель Tianzhou-2 зістикувався з модулем Tianhe 29 травня. 17 червня на орбітальну станцію на борту місії Shenzhou-12 прибув перший екіпаж.

Tianzhou-3 стане четвертою з 11 місій, запланованих для будівництва китайської космічної станції.

До основного модуля Tianhe (довжиною 16,6 м та діаметром 4,2 м) до 2022 року мають приєднатися ще два модулі, Mengtian та Wentian.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України