27 вересня, через 2 години після запуску з космодрому Цзюцюань ракети-носія Kuaizhou-1A (KZ-1A) з супутником ДЗЗ Jilin-1 Gaofen 02D, Китай здійснив другий орбітальний запуск. О 08:20 UTC зі стартового комплексу LC3 космодрому Січан (Xichang), провінція Сичуань, було запущено ракету-носій Long March 3B (Chang Zheng-3B / G2) з засекреченим супутником Shiyan-10. Це був 390-й запуск ракети з сімейства Long March (Chang Zheng).
У ЗМІ виведений на орбіту супутник Shiyian-10 згадується, як експериментальний супутник зв’язку. Більше нічого не відомо про його конкретну місію або його застосування (цивільне або військове). За оцінками експертів, найменування «Shiyan» використовувалися Китаєм для позначення супутників, функція яких полягає у випробуванні нових технологій на орбіті.
Через 12 годин після початку польоту статус секретного супутника залишається невідомим. Жодного підтвердження успіху або невдачі запуску поки що не оприлюднила ні Китайська аерокосмічна науково-технічна корпорація (China Aerospace Science and Technology Corp., CASC), головний космічний підрядник країни, ані державні ЗМІ. Успіхи та невдачі китайського запуску зазвичай оголошуються незабаром після підтвердження відповідної інформації.
Одночасно, згідно з даними космічного стеження 18-ї ескадрильї космічних сил США (U.S. Space Force’s 18th Space Control Squadron, SPCS), корисне навантаження запущеної ракети вийшло на перехідну орбіту 177 х 40 105 км, нахилену на 51° до цільової похилої геосинхронної орбіти.
Запуски 27 вересня стали 35-м та 36-м орбітальними запусками Китаю у 2021 році, а запуск ракети-носія Kuaizhou-1A (KZ-1A) був першим для компанії Expace, дочірньої компанії CASIC. На теперішній час CASІC здійснила 33 запуски і має намір здійснити понад 40 місій цього року, тоді як приватна фірма iSpace зазнала невдачі з двома стартами ракет.