Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Китай створює спільний з Росією центр космічної погоди

16 листопада Китайське метеорологічне управління (China Meteorological Administration, CMA) повідомило про відкриття у Пекіні спільного китайсько-російського центру космічної погоди. Центр у творено в рамках всесвітніх зусиль з удосконалення системи глобальних центрів космічної погоди.

Глобальний центр космічної погоди Китайсько-Російського консорціуму (China-Russia Consortium, CRC) буде управлятися CMA, Управлінням цивільної авіації Китаю та Федеральною службою з гідрометеорології та моніторингу навколишнього середовища Росії.

За словами CMA, космічна погода має значення для роботи супутників, безпеки польотів авіації, наземних мереж, а також для здоров’я людини.

Центр також спрямований на посилення міжнародного впливу Китаю в авіаційних послугах космічної погоди, додали в CMA. Відкриття центру сталося у той час, коли Китай активно розвиває свої космічні програми, запустивши цього року пілотовану місію по будівництву космічної станції.

Китай вже створив попередню основу для оперативного механізму дослідження космічної погоди і може робити коротко- та довгострокові прогнози погоди, повідомляє CMA.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України