Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічний корабель Dream Chaser на крок наближається до першого запуску

Космічний корабель Dream Chaser компанії Sierra Space наблизився до довгоочікуваного першого польоту, увімкнувши свої системи в рамках ключового випробування.

31 травня компанія оголосила, що вперше включила електроживлення космічного корабля на своєму складальному майданчику, подаючи електричну енергію на транспортний засіб, яка у космосі буде генеруватися його сонячними батареями, та увімкнула бортові комп’ютери та інші компоненти.

Це випробування проводилося в рамках підготовки компанії до відправлення першого Dream Chaser під назвою «Tenacity» до Національного випробувального центру імені Ніла Армстронга NASA в штаті Огайо. Там космічний корабель пройде термовакуумні випробування перед відправкою на мис Канаверал для завершення підготовки до запуску.

У повідомленні про випробування систем космічного корабля компанія Sierra Space не розкрила графік цих етапів. Згідно з інформацією, оприлюдненою президенткою компанії Джанет Каванді (Janet Kavandi) у квітні, в Огайо космічний корабель проходитиме випробування протягом кількох місяців перед відправкою до Флориди.

Цей графік залежатиме не лише від готовності Dream Chaser, але й від маніфесту місій на Міжнародну космічну станцію (МКС), а також від готовності до запуску ракети Vulcan Centaur компанії United Launch Alliance. Dream Chaser має бути запущений у другій місії Vulcan після запуску місячного посадкового модуля компанії Astrobotic, який було перенесено на кінець цього літа через проблеми з випробуваннями ракети-носія.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України