Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Northrop Grumman отримує контракт на $ 80 млн на проведення експериментів із супутниковим зв’язком

Дослідницька лабораторія ВПС США (U.S. Air Force Research Laboratory AFRL) уклала з компанією Northrop Grumman контракт на суму $ 80,3 млн на проведення експериментів із зв’язком з використанням кількох комерційних космічних інтернет-сервісів.

У рамках програми під назвою Defence Experimentation Using Commercial Space Internet (DEUCSI) AFRL співпрацює з оборонними підрядниками та комерційними провайдерами супутникового зв’язку, щоб з’ясувати, як інтегрувати комерційні космічні інтернет-послуги з військовими платформами та системами озброєння.

Згідно з чотирирічним контрактом, оголошеним 2 червня, Northrop Grumman з’єднає військові платформи, такі як літаки та наземні транспортні засоби, з комерційними космічними інтернет-угрупованнями, які працюють на геостаціонарних, середніх і низьких орбітах.

ВПС ВША відкрили програму DEUCSI у 2017 році, намагаючись продемонструвати корисність комерційних послуг супутникового зв’язку. Однією з цілей є об’єднання послуг супутникового зв’язку від кількох провайдерів у безперебійну мережу, доступ до якої здійснюється через загальні термінали користувачів. Кілька оборонних підрядників і комерційних провайдерів супутникового зв’язку вже уклали контракти DEUCSI з початку програми.

Згідно з оголошенням, контракт з Northrop Grumman був укладений за процедурою з єдиним постачальником, безе відкриття конкурентних торгів.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України