Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічний апарат компанії Rocket Lab, побудований для компанії Varda, успішно працює на орбіті

13 квітня компанія Rocket Lab USA, Inc. об’явила, що космічний апарат, побудований для компанії Varda Space Industries, успішно працює на орбіті після запуску з бази космічних сил Ванденберг 12 червня о 21:35 UTC в рамках місії Transporter-8 компанії SpaceX.

Космічний апарат був розроблений, виготовлений і випробуваний на підприємстві компанії Rocket Lab у Лонг-Біч, штат Каліфорнія, і включає компоненти та програмне забезпечення, розроблені та виготовлені Rocket Lab.

Космічний апарат забезпечуватиме живленням, зв’язком, рухом та контролем положення 120-кілограмову капсулу компанії Varda, яка вироблятиме фармацевтичні продукти в умовах мікрогравітації та повертатиме їх на Землю. Після завершення космічної фази виробництва місії Varda космічний апарат Rocket Lab відправить гіперзвукову капсулу Varda (з готовими фармацевтичними препаратами на борту) на траєкторію повернення на Землю.

Космічний апарат є першим із чотирьох, замовлених Varda для забезпечення космічного фармацевтичного виробництва, а другий космічний апарат на даний час проходить збірку, інтеграцію та тестування.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України