Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічні війська Повітряно-космічних сил РФ виконали понад 3,5 тисячі спеціальних робіт з контролю космічного простору

У рамках несення бойового чергування із забезпечення контролю космічного простору у 2021 році Космічні війська ПКС РФ виконали понад 3,5 тисяч спеціальних робіт з контролю змін космічної обстановки.

Протягом минулого року фахівці Головного центру розвідки космічної обстановки (ГЦ РКО) виявили та прийняли на супровід понад 1700 космічних апаратів та здійснили контроль за виведенням їх на орбіти, а також забезпечили прогнозування та контроль припинення балістичного існування понад 400 космічних об’єктів.

Особлива увага фахівцями ГЦ РКО приділялася контролю складу та стану орбітальних угруповань іноземних космічних систем, а також запобіганню небезпечним зближенням космічних апаратів з іншими космічними об’єктами.

Крім того, за повідомленням МО РФ, російські системи попередження про ракетний напад, управління космосом та ППО у 2021 році зафіксували понад 170 запусків російських та іноземних балістичних і космічних ракет.

За даними МО РФ, РЛС нового покоління типу «Воронеж» становлять основну російської системи попередження про ракетний напад.

Для виявлення можливих запусків ракет на даний час введено в експлуатацію сім РЛС типу «Вороніж» у Ленінградській, Калінінградській, Іркутській, Оренбурзькій областях, Краснодарському, Красноярському та Алтайському краях. У Мурманській області продовжуються роботи зі створення нових радіолокаційних систем.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України