Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічні сили США вибрали компанію Parsons для розробки наземної системи для супутників попередження про ракетний напад

Космічні сили США уклали з компанією Parsons контракт на $ 55 млн на розробку наземної системи для угруповання супутників попередження про ракетний напад.

Наземна система призначена для угруповання з щонайменше шести супутників, які Космічні сили планують вивести на MEO у 2026 році для виявлення та відстеження гіперзвукових ракет. Розробкою супутників займаються компанії Millennium Space Systems і Raytheon Technologies.

«Parsons надасть інтегровані наземні та операційні рішення для програми MTC (Missile Track Custody) Epoch 1 щодо відмовостійкого попередження про ракетний напад та відстеження траєкторії польоту ракет на середній навколоземній орбіті (MEO)», – повідомило Командування космічних систем у прес-релізі від 16 травня.

«Ми будемо збирати та безперешкодно інтегрувати наші дані MEO в існуючу архітектуру попередження про ракетний напад, надаючи військовим точні дані для відбиття як традиційних, так і нових ракетних загроз, що виникатимуть», – сказала полковник Хізер Богсті (Heather Bogstie), старший начальник з матеріально-технічного забезпечення Командування космічних систем.

За її словами, супутники Epoch 1 забезпечуватимуть «високоякісні постійні інфрачервоні рішення, здатні захищати від традиційних ракетних загроз, а також від швидкорухомих і затемнених цілей, таких як гіперзвукові балістичні ракети».

«Незважаючи на те, що супутники виготовляються двома різними постачальниками, угруповання буде керуватися як єдина система», – сказав підполковник Райдон “Рей” Імбо (Raydon “Ray” Imbo), керівник матеріально-технічного забезпечення наземних систем MEO.

Центр космічних операцій MEO буде розташований у Колорадо. Компанія Parsons раніше розробила кілька наземних систем для військових супутників США.

На сьогоднішній день Millennium Space отримала контракт на розробку першого супутника і, як очікується, отримає замовлення ще на два. Компанія Raytheon Intelligence & Space отримала контракт на розробку одного супутника та опціони на виробництво ще двох.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України