10 травня під час виступу в Інституті аерокосмічних досліджень Мітчелла командувач Командування космічної підготовки та готовності (STARCOM) Космічних сил США генерал-майор Шон Бреттон (Shawn Bratton) розповів про зміни підходу Космічних сил до підготовки особового складу.
Прагнення Космічних сил проводити навчання особового складу «в живу» має певні складнощі — на відміну від інших видів збройних сил, вони не можуть створити певну зону космосу виключно для випробувань і тренувань.
Рішенням став Національний космічний випробувальний та навчальний комплекс (National Space Test and Training Complex, NSTTC), який представляє собою набір датчиків і засобів на землі та на орбіті. NSTTC є одним із компонентів інфраструктури для оперативних випробувань і навчання, що забезпечує симуляцію та орбітальні можливості, необхідні для навчання особового складу, а також випробування супутників та наземних систем.
Генерал Бреттон розповів, що деякі полігони вже існують, зокрема для ведення радіоелектронної боротьби. «Ми провели кілька живих заходів як на орбіті, так і в електромагнітному спектрі».
«Але NSTTC — це не фізична нерухомість, якою ми володіємо», — сказав він. «Це змодельовані можливості на орбіті, наземні датчики, а потім інфраструктура, яка об’єднує все це для управління, контролю та збору даних».
NSTTC буде складатися з кількох компонентів, орієнтованих на веденні електромагнітної війни, орбітальній війні, кібервійні, та всеохоплюючої архітектури, яка все це поєднує.
У січні 2022 року та у березні 2023 року Космічні сили провели навчання “Black Skies” («Чорне небо»), присвячені використанню електромагнітних засобів у війні. Трете навчання “Black Skies” планується провести восени. Навчання “Black Skies” є частиною серії навчань, розроблених за типом навчань ВПС “Flag”.
Наступні навчання, “Red Skies” («Червоне небо»), зосереджені на веденні бойових дій на орбіті, планується провести наприкінці літа.
Наступного року STARCOM планує проведення навчань “Blue Skies” («Блакитне небо»), спрямованих на навчання кібероператорів.