Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічні сили США обирають постачальників супутникових послуг на низькій навколоземній орбіті

Космічні сили США оголосили 24 липня, що вони обрали 16 компаній, які конкуруватимуть за контракти на надання супутникових послуг на низькій навколоземній орбіті (LEO).

За контрактом з невизначеними поставками та необмеженою кількістю (indefinite delivery/indefinite quantity, IDIQ), постачальники конкуруватимуть за виконання замовлень на суму до $ 900 млн протягом наступних п’яти років. Кожному підряднику гарантовано $ 2000.

Серед 16 вибраних постачальників: ARINC Inc.; Artel LLC; Capella Federal; BlackSky; SES Space & Defense; Hughes Network Systems; Inmarsat Government; KGS LLC; Intelsat General Communications; OneWeb; PAR Government; RiteNet Corp.; Satcom Direct Government Inc.; SpaceX; Trace Systems Inc.; та UltiSat Inc.

Укладення контрактів на супутникові послуги на LEO знаходиться у віданні Управління комерційного супутникового зв’язку (Commercial Satellite Communications Office, CSCO) Командування космічних систем.

Замовлення на виконання завдань будуть надаватися для широкого спектру послуг, включаючи високошвидкісний широкосмуговий зв’язок, радіолокаційну зйомку з синтезованою апертурою, обізнаність про космічний простір, а також альтернативне позиціонування, навігацію і синхронізацію часу.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України