Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічні агентства Японії, Канади та Німеччини підписали Лист про наміри щодо створення глобальної мережі обміну людськими ресурсами

26 жовтня Хіроші Ямакава (Hiroshi Yamakawa), президент Японського агентства аерокосмічних досліджень (JAXA), Ліза Кемпбелл (Lisa Campbell), президент Канадського космічного агентства (CSA), і Анке Кайссер-Пізалла (Anke Kaysser-Pyzalla), голова виконавчої ради Німецького аерокосмічного центру (DLR), підписали Лист про наміри (Letter of Intent, LoI) щодо створення глобальної мережі обміну людськими ресурсами в рамках космічних організацій під назвою «Міжнародний форум управління людськими ресурсами космічних організацій» (International Forum for Space Organisations Human Resources Management) з офіційною абревіатурою INFOHRM.

Завдяки стрімкому технологічному розвитку, світові соціально-економічні системи стають ближчими та більш пов’язаними між собою. У цю епоху нестабільності, невизначеності, складності та двозначності космічні агентства стикаються з необхідністю вирішувати нові завдання майбутнього, і космічні технології не є винятком.

У зв’язку з цими труднощами в прогнозуванні майбутнього три космічні агентства почали бачити переваги обміну знаннями та досвідом в управлінні організаціями. Ця угода про створення форуму для обміну інформацією допоможе агентствам підготуватися до майбутнього на основі тривалої спільної історії успішного технічного співробітництва та взаємної довіри.

Метою цього LoI є створення між агентствами-підписантами міжнародного форуму для обміну інформацією та передовим досвідом з питань управління персоналом (HR) та адміністрування.

Очікується, що цей документ поглибить обмін інформацією між керівниками та менеджерами відповідних відділів кадрових ресурсів та управління персоналом. Він спрямований на вирішення проблем, пов’язаних з кадровою політикою, процесами управління людськими ресурсами та адмініструванням, а також об’єднує агентства у прагненні визначити спільні інтереси у пошуку рішень для підготовки до майбутніх реалій у сфері розвитку людських ресурсів для космосу. Крім того, співробітництво між космічними агентствами щодо управління, обміну практичними знаннями або управління знаннями є безпрецедентним і є новим типом угоди, що відповідає ері інновацій у космічному секторі.

Очікується, що в майбутньому до INFOHRM приєднаються і космічні агентства інших країн.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України