Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічна комісія Саудівської Аравії залучає PR-компанію Edelman для розширення відносин із промисловістю США

За повідомленням інтернет-видання Intelligence Online, Космічна комісія Саудівської Аравії (SSC) залучила консультаційну компанію зі зв’язків з громадськістю Edelman для налагодження відносини з космічною галуззю США.

Компанія Edelman, яка також представлятиме Саудівське агентство даних і штучного інтелекту (Saudi Data and Artificial Intelligence Authority), оцінюватиме громадську думку у США, аналізуватиме ЗМІ та визначатиме журналістів, які сприйнятливі до діяльності SSC.

SSC має на меті співпрацювати з американськими та європейськими постачальниками в інтересах своєї програми супутникового угруповання ДЗЗ та потенційної розробки угруповання військових розвідувальних супутників.

Компанія Edelman позиціонується як донор вашингтонського аналітичного центру Middle East Institute (MEI), який очолює колишній посол США в Саудівській Аравії та колишній командувач Центрального командування США Джон Абізейд (John Abizaid).

Спонсорами MEI є гравці приватної геопросторової розвідки (GEOINT), зокрема компанії Sierra Nevada Corp., Lockheed Martin і HawkEye 360.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України