Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Космічна комісія Саудівської Аравії підписала угоду з Національним центром космічних досліджень Франції

4 грудня Космічна комісія Саудівської Аравії (Saudi Space Commission, SSC) підписала угоду про співпрацю в галузі мирного використання космічного простору з Французьким національним центром космічних досліджень (CNES). Це сталося в рамках візиту президента Франції Еммануеля Макрона до Саудівської Аравії. Угоду підписали генеральний директор SSC д-р Мохаммед бен Сауд Аль-Тамімі і генеральний директор CNES Філіп Батіст.

Угода створює основу для співпраці в космічній діяльності, включаючи обмін інформацією та технологіями, розбудову потенціалу, організацію взаємних візитів і зустрічей, проведення семінарів та навчальних курсів. Крім того, SSC та CNES розроблять механізм космічного моніторингу клімату та здійснюватимуть пошук шляхів для спільної інтеграції між державним та приватним секторами у просуванні космічної діяльності таким чином, щоб сприяти створенню привабливого середовища для інвестицій у космічний сектор та зростання його економіки.

За оцінкою арабської сторони, угода про співпрацю між комісією та центром відбувається в рамках ефективної підтримки та зміцнення стратегічного партнерства між двома сторонами, об’єднання спільних зусиль та підвищення рівня конкуренції в космічному секторі, а також розширення можливостей міжнародного космічного партнерства Саудівській Аравії.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України