Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Корабель компанії Blue Origin з пасажирами на борту здійснить другий політ 12 жовтня

27 вересня компанія Blue Origin оголосила, що 18-а місія космічного корабля New Shepard (NS-18) буде здійснена 12 жовтня. У польоті візьмуть участь четверо астронавтів, включаючи Кріса Бошуізена, колишнього інженера NASA і співзасновника компанії Planet Labs, і Глена де Вріса, віце-голови підрозділу компанії Dassault Systmes. Імена двох інших учасників польоту будуть оголошені найближчими днями.

У заяві повідомляється, що запуск запланований на 13:30 UTC зі стартового майданчика космодрому на заході Техасу.

Крім чотирьох пасажирів, рейс буде перевозити тисячі листівок від фонду компанії Blue Origin «Клуб майбутнього», метою якого є надихнути майбутні покоління на кар’єру в галузі наук, технологій, техніки та математики (sciences, technology, engineering and mathematics, STEM).

24 вересня портал TMZ повідомив, що актор Вільям Шетнер, який зіграв головну роль в серіалі «Зоряний шлях» (Star Trek, 1966-1969), може відправитися в космос на кораблі New Shepard. Дата запуску в матеріалі не повідомляється.

20 липня 2021 року компанія Blue Origin успішно здійснила перший суборбітальний політ корабля New Shepard з пасажирами на борту, серед яких був засновник компанії Джефф Безос.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України