25 жовтня промисловий консорціум на чолі з компаніями Blue Origin і Sierra Space, до складу якого також увійшли кілька інших компаній та установ, оголосив про плани з розробки комерційної космічної станції.
У презентації на 72-му Міжнародним конгресу астронавтики галузевий консорціум оголосив про свій намір розробити модульну космічну станцію «Orbital Reef», яка буде готова приймати екіпажі та корисне навантаження у другій половині 2020-х років, що дозволить перейти з Міжнародної космічної станції до її запланованого закриття наприкінці десятиліття.
У рамках партнерства компанія Blue Origin розробить основні модулі та допоміжні системи, а також надаватиме послуги виведення на орбіту з використанням своєї ракети-носія New Glenn, що на даний час розробляється. Sierra Space, як «головний партнер», зробить свій внесок у розробку надувного модуля під назвою LIFE (Life Integrated Flexible Environment), а також надасть свій вантажний космічний літак Dream Chaser, а у подальшому і його пілотовану версію.
Кілька інших компаній візьмуть участь у розробці станції Orbital Reef. Так, Boeing надасть науковий модуль та свій пілотований транспортний космічний корабель CST-100 Starliner, а також забезпечить технічне обслуговування станції. Redwire Space відповідатиме за дослідження і виробництво в умовах мікрогравітації, а також за операції з корисним навантаженням. Genesis Engineering Solutions надасть модуль «Single Person Spacecraft», що вона розробляє, а Університет штату Аризона очолить університетський консорціум, який проведе дослідження та інформаційно-роз’яснювальну роботу.