Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія L3 Harris отримала контракт на модернізацію електронних пристроїв подавлення перешкод Космічних сил США

22 жовтня Космічні сили США оголосили про укладання з компанією L3 Harris Technologies контракту вартістю $ 120,7 млн на модернізацію наземної системи подавлення перешкод, яка використовується для блокування передачі сигналів засобів РЕБ противника на супутники.

Зазначена система Counter Communications System Block 10.2 зараз працює на базах Космічних сил Петерсон (Колорадо) та Ванденберг (Каліфорнія), на станції Космічних сил на мисі Канаверал (Флорида) та на секретних пунктах за кордоном. Згідно з контрактом компанія L3 Harris оновить 16 одиниць системи до 2025 року.

ВПС США вперше розгорнули систему подавлення перешкод у 2004 році, щоб протидіяти засобам РЕБ, які інші країни використовували для перешкоджання роботі американських супутників. Модернізована система CCS Block 10.1 була розроблена у 2014 році. Компанія L3 Harris є головним підрядником для обох версій 10.1 і 10.2.

У березні 2020 року Космічні сили США оголосили про розгортання версії 10.2 і назвали Counter Communications System «першою системою наступального озброєння в Космічних силах США».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України