Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії з Оману та Польщі заснували компанію з виробництва супутників Spazers

Після успішного запуску на низьку навколоземну орбіту першого супутника Оману на борту ракети SpaceX Falcon 9 з бази космічних сил Ванденберг у Каліфорнії в листопаді 2023 року, оманська компанія ETCO SPACE зробила значний крок у галузі дослідження космосу, заснувавши спільну омансько-польську компанію під назвою Spazers у співпраці з польськими фірмами SatRev і Tuatara.

Spazers зосередиться на наданні послуг з виробництва супутників, послуг із запуску в космос, а також будівництва та експлуатації наземних станцій в Омані та на Близькому Сході. Ця ініціатива спрямована на сприяння інноваціям і співпраці в регіональній космічній екосистемі, зосереджуючись на виробництві супутників для різних цілей, включаючи зв’язок, спостереження Землі та наукові дослідження.

Компанія також використовуватиме досвід SatRev у запуску супутників, щоб задовольнити зростаючий попит у регіоні, одночасно пропонуючи послуги наземних станцій для покращення космічних послуг для урядових і комерційних клієнтів на Близькому Сході та в Північній Африці.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України