Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Sierra Space провела випробування на максимальний тиск повномасштабного прототипу модуля LIFE для станції Orbital Reef

Компанія Sierra Space досягла значного прогресу у розробці свого модуля для майбутньої комерційної космічної станції Orbital Reef.

22 січня компанія оголосила, що виконала перший тест на максимальний тиск повнорозмірної версії свого модуля Large Integrated Flexible Environment (LIFE) на випробувальному стенді в Центрі космічних польотів імені Маршалла NASA, продемонструвавши, що модуль перевищує вимоги безпеки агентства.

Під час так званого випробування максимальним тиском на розрив, модуль LIFE накачували, збільшуючи тиск усередині, поки він не лопнув. Розрив модуля стався при тиску 77 фунтів на квадратний дюйм (psi), що майже на 27% перевищує рекомендований рівень безпеки NASA у 60,8 psi, тоді як максимальний робочий тиск модуля становить 15,2 psi.

Об’єм модуля LIFE становить 300 м³, що є третиною від загального обсягу МКС та відповідає розмірам будинку заввишки 6 м. Планується, що він буде використовуватися в складі комерційної космічної станції Orbital Reef, що розробляється спільно компаніями Blue Origin і Sierra Space, а також незалежно, як випробувальний модуль. Цього року команда компанії планує розпочати тестування захисного покриття від мікрометеоритів для модуля LIFE.

Технологія надувних модулів має значний потенціал та економічну ефективність для космічних запусків. Компанія вже планує створити збільшену версію модуля об’ємом 1400 м³, яку можна буде доставити на орбіту, помістивши в семиметровий обтічник ракети, і після розгортання вона перевершить об’єм МКС лише за один запуск.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України