Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Westinghouse та Astrobotic співпрацюють у розвитку технологій ядерного енергозабезпечення у космосі

1 червня компанії Westinghouse Electric Company та Astrobotic оголосили про підписання Меморандуму про взаєморозуміння щодо дослідження можливості співпраці в галузі космічних технологій для NASA та Міністерства оборони США.

Співпраця буде зосереджена на розробці космічної ядерної технології та систем доставки. Спільні зусилля також включатимуть зміцнення ланцюга постачання космічної ядерної техніки та робочої сили в регіонах Пенсільванія, Огайо та Західна Вірджинія.

Минулого року компанія Westinghouse уклала контракт з NASA та Міністерством енергетики на розробку початкової концепції енергетичної системи на поверхні Місяця.

Westinghouse розробляє зменшену версію мікрореактора eVinci™ потужністю 5 МВт для живлення космічних апаратів на орбіті або для розміщення на поверхні планет, таких як Місяць або Марс, забезпечуючи безперервне живлення для космічних досліджень та інших застосувань.

Притаманна технології eVinci простота може бути корисною для цих критично важливих космічних місій, забезпечуючи надійну, відмовостійку систему виробництва електроенергії з малою масою, яка може працювати автономно. Технологія ідеальна для виробництва електроенергії для поверхні Місяця, супутників і електричних двигунів.

Компанія Astrobotic спеціалізується на розробці та розгортанні місячних посадкових апаратів і роверів, і на даний час розробляє LunaGrid, комерційну систему енергоживлення, розроблену для південного полюса Місяця.

«Westinghouse із задоволенням співпрацює з Astrobotic у розробці наступної хвилі інноваційних ядерних технологій, які є життєво важливими для просування в дослідженні космосу та підтримки національних оборонних місій», — сказав Девід Дархем, президент відділу енергетичних систем Westinghouse.

«Astrobotic і Westinghouse мають глибоке коріння в Піттсбурзі, і ми раді використати можливості обох компаній для відкриття майбутнього космічних енергетичних технологій і послуг», — сказав Джон Торнтон, генеральний директор Astrobotic.

Мікрореактор eVinci базується на десятиліттях інновацій Westinghouse з метою забезпечення безвуглецевою, безпечною та масштабованою енергією скрізь, де це необхідно для різноманітних застосувань, включаючи електрику та опалення для віддалених громад, університетів, гірничодобувних підприємств, промислових центрів, центрів обробки даних, оборонних споруд, а незабаром і поверхні Місяця й далі. Універсальність технології мікрореакторів eVinci дозволяє використовувати системи живлення потужністю від кількох кіловат до 5 мегават електроенергії, яка постачається 24 години на добу, 7 днів на тиждень протягом 8 років і більше без дозаправки.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України