Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Phantom Space і Ingenu побудують угруповання з 72 супутників

Американський стартап Phantom Space уклав угоду з компанією Ingenu на суму до $ 240 млн на розробку, створення і запуск угруповання з 72 супутників. Очікується, що більшість супутників буде запущено на ракеті-носії Phantom Daytona в кінці 2023 року.

На початковому етапі угруповання буде зосереджено на наданні комплексних рішень для розумних мереж, відстеження активів і логістики. За словами співзасновника і генерального директора Phantom Space Джима Кантрелла, партнерство відбувається в зв’язку з тим, що Phantom Space прагне знизити бар’єри для нових комерційних програмних додатків у космосі.

«Працюючи з такою компанією, як Ingenu, ми є партнером, щоб реалізувати цінність Ingenu в космічній платформі, де вона може вплинути на своїх клієнтів у всьому світі», – додав Кантрелл. «Це партнерство наближає нас обох до нашої мети – надати споживачеві необхідні революційні переваги космічних технологій».

Хоча технологія Ingenu з широким радіусом дії, Low Power Wide Area Network (LPWAN) для Інтернету речей була розгорнута більш ніж в 50 наземних мережах на п’яти континентах за останні десять років, головний виконавчий директор Альваро Газзоло каже, що нове партнерство з Phantom дозволить компанії рухатися вперед більш «швидко і рентабельно».

«Ми зможемо побудувати і керувати системою супутників, яка дозволить нам пропонувати людям рішення в будь-якій точці Землі і доповнювати існуючі наземні мережі клієнтів», – додав Газзоло. «Нічого подібного досі не робилося».

Крім підтримки нових комерційних програмних додатків в космосі, Phantom прагне позиціонувати себе як «Генрі Форд» у галузі космічних перевезень і планує запускати сотні ракет на рік.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України