Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії mu Space і ispace підписали два меморандуми про взаєморозуміння щодо майбутніх місячних місій

Тайська компанія mu Space and Advanced Technology (mu Space), виробник аерокосмічної техніки та постачальник послуг супутникового Інтернету в Південно-Східній Азії, об’єднується з ispace, приватною компанією з роботизованих досліджень Місяця, що базується в Японії, у новій стратегічній співпраці. Компанії підписали два меморандуми про взаєморозуміння в рамках спільної роботи над майбутніми місячними місіями.

Відповідно до угод, обидві компанії розпочали переговори про майбутні послуги з доставки корисного навантаження на місячну орбіту та місячну поверхню та домовилися співпрацювати у розвитку ринку навколомісячних супутників, працюючи в координації, щоб забезпечити транспортування та розгортання місячних супутників для клієнтів, одночасно постачаючи супутникові компоненти. У рамках угоди Mu Space та ispace докладатимуть спільних зусиль з освоєння ринків Японії та Таїланду для збільшення кількості супутникових місій на навколомісячній орбіті, включаючи корисні навантаження для невеликих супутників та місячних посадкових модулів масою до 100 кг.

Генеральний і технічний директор компанії mu Space Джеймс Йенбамрун сказав: «Я радий поділитися новиною про партнерство mu Space з ispace. Це наша перша місячна місія, яка демонструє наше бачення та прагнення досягти присутності на Місяці до 2028 року. У співпраці з ispace ми маємо намір перевірити ключові технології та створити основу для майбутніх місячних зусиль. Це партнерство також є свідченням розвитку космічних технологій в Азії».

«Використання високоманеврених місячних супутників для комунікаційних мереж, наукових досліджень та безлічі інших застосувань має важливе значення для тривалої присутності людини на Місяці, – сказав Такеші Хакамада, засновник і генеральний директор ispace. – Мені приємно оголосити про угоди з mu Space, які створять нові ринки в Південно-Східній Азії та по всьому світу для супутникових місій на Місяць, що стануть будівельними блоками майбутної навколомісячної економіки. Це ще один крок у реалізації бачення ispace «Розширюйте нашу планету. Розширюйте наше майбутнє».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України