Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Kratos і Kymeta об’єднають зусилля для розробки рішень, що інтегрують передові супутникові технології з наземними системами

1 лютого 2022 року компанія Kymeta, що займається мобільним зв’язком, і Kratos Defense & Security Solutions, Inc., провідна компанія з питань національної безпеки та провайдер космічних рішень, оголосили про стратегічне партнерство для спільної розробки продуктів і рішень, які дозволять сучасним віртуалізованим наземним системам краще використовувати можливості мобільних супутникових антен нового покоління.

Серед ширших цілей партнерства – розвиток здатності наземних систем підтримувати, використовувати, керувати та контролювати електронно-керовані та багатоцільові антени для кращої підтримки можливостей програмно-визначених і багатопроменевих супутників. Спочатку ці зусилля будуть зосереджені на спільній розробці програмно-визначеного віддаленого терміналу, який підтримуватиме різноманітні програми для динамічного підключення супутників, включаючи підтримку багатоорбітальних варіантів використання, коли є бажаним підключення через одну антену до супутників на низькій, середній та геостаціонарній орбітах.

Космічна індустрія переживає період відродження завдяки технологічним досягненням, таким як невеликі супутники, поширені угруповання на низькій навколоземній орбіті, програмно-визначені корисні навантаження, багатоорбітальні послуги тощо. На землі спостерігається відповідний прогрес у супутникових мережах, про що свідчить зростання постачальників послуг «земля як послуга», мобільного зв’язку в русі та віртуалізованих наземних систем. Ці досягнення на обох кінцях космічного/земного зв’язку означають, що супутникові системи повинні діяти більш динамічно, швидко адаптуючись до мінливих потреб, умов, рівнів обслуговування та вимог бізнесу чи місії.

«Сьогодні інтерфейс модем/антена передбачає аналоговий, статичний зв’язок «один-на-один» у той час, коли космічний рівень еволюціонував і включає в себе високодинамічні багатоорбітальні мережі та програмно-визначені корисні навантаження», – сказав Грег Куіггл (Greg Quiggle), віце-президент з управління космічними продуктами компанії Kratos. «Віддалені термінали мають трансформуватися у цифрову форму, охоплюючи унікальні можливості антен з електронним управлінням (electronically steered antennas, ESA) та універсального абонентського обладнання (universal customer premise equipment, uCPE), щоб динамічно забезпечувати багатопроменеве, багатодіапазонне та багатоцільове використання на межі мережі».

Віддалений термінал із цифровою трансформацією поєднує Kymeta ESA з програмно-визначеним uCPE на основі технології Kratos OpenSpace, і все це в уніфікованому термінальному пакеті. OpenSpace Platform є першою і єдиною комерційно доступною програмно-визначеною та організованою наземною системою, яка дозволяє операторам супутників і комунікацій просувати цифрову трансформацію своїх супутникових мереж.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України