Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанії Hughes та SES демонструють першу багатоорбітальну супутникову систему супутникового зв’язку для дистанційно пілотованих літаків

Система управління ресурсами Hughes плавно перемикає сигнал між супутниками SES на геостаціонарній та середній навколоземній орбіті, підтримуючи безпечне з’єднання.

Компанії Hughes Network Systems, LLC (HUGHES) та SES оголосили про першу успішну демонстрацію нових можливостей багатоорбітального супутникового зв’язку (SATCOM) для дистанційно пілотованих літаків. Проведена для General Atomics Aeronautical Systems, Inc. (GA-ASI) демонстрація об’єднала програмно-визначаємі модеми серії Hughes HM та систему управління ресурсами (RMS) з супутниками SES, які працюють на геостаціонарних (GEO) та середніх навколоземних (MEO) орбітах. Унікальний парк супутників SES, що забезпечує глобальне покриття, високу пропускну здатність та безпеку, був використаний для демонстрації того, як безпілотні літальні апарати, такі як GA-ASI MQ-9 «Reaper», можуть підтримувати критично важливі можливості підключення та відмовостійкість навіть в складних умовах.

Демонстрація відтворювала типову безпілотну розвідувальну місію (Intelligence, Surveillance and Reconnaissance / ISR), передаючи відео високої розрізненості та дані датчиків з безпілотного апарату в командний центр. Відповідно до плану місії, апарат автоматично перемикав супутникові сигнали, щоб залишатися на зв’язку. Квазі-миттєве та плавне перемикання променю зайняло декілька секунд, що забезпечує можливість роботи в режимі, близькому до реального часу та розширює можливості військового планування за методом PACE (Primary Alternative Contingency Emergency).

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України