Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Xona Space Systems отримала фінансування для першої місії супутникової навігації, що може стати альтернативою GPS

Компанія Xona Space Systems готується до запуску свого першого комерційного супутника визначення місця розташування, навігації та вимірювання часу (PNT), першого з 300 супутників на низькій навколоземній орбіті (LEO).

Компанією нещодавно організовано раунд фінансування під спільним керівництвом Seraphim Space Investment Trust і MaC Venture Capital, а також за участю Toyota Ventures, Деніела Аммані (співзасновника u-blox) та Райана Джонсона (колишнього генерального директора BlackBridge, оператора сузір’я Rapideye). Крім того, до кола інвесторів ввійшли 1517 Fund та Stellar Solutions.

Відповідно до заяви генерального директора Xona Брайана Меннінга, загальний обсяг фінансування компанії на даний час складає близько $10 млн, включаючи $1 млн з попереднього раунду та ще $1 млн у вигляді отриманих грантів.

Кошти, зібрані в цьому раунді, будуть підтримувати завершення першої орбітальної місії Xona, запланованої на середину 2022 року, щоб продемонструвати можливості їх служби Pulsar Precision LEO PNT.

Служба точного позиціонування, навігації та синхронізації (PNT) Pulsar від Xona використовує досягнення малих супутникових технологій, щоб надати користувачам надійну альтернативу традиційній GNSS. Відповідно до проекту планується, що супутники будуть в 25 разів ближче до Землі, ніж супутники GPS, а запатентована системна архітектура Xona буде використовувати ефективність малих супутників для надання доступного глобального сервісу з точністю до 10 разів краще, ніж у застарілих систем.

Xona успішно протестувала свою навігаційну систему під час наземної демонстрації на початку 2021 року, що стало важливою віхою для компанії. В даний час у компанії розширюють лабораторні можливості, що дозволить проводити випробування та виробництво на місці. Цей раунд фінансування також забезпечить зростання технічної команди Xona, в яку входять фахівці, які раніше працювали з NASA, Lockheed Martin, Maxar, L3 Harris, Blue Origin та SpaceX.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України