Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Virgin Orbit відкладає наступний запуск до злиття зі SPAC

Компанія Virgin Orbit відклала свою чергову місію із запуску супутників, яка була призначена на 22 грудня, на наступний місяць. Запуск відбудеться після того, як 28 грудня акціонери NextGen Acquisition Corp. II проголосують за злиття з Virgin Orbit.

Злиття з компанією спеціального призначення (special purpose acquisition company, SPAC) дозволить Virgin Orbit вийти на біржу Nasdaq. Угода надасть $ 483 млн капіталу для розвитку компанії.

Місія “Above the Clouds” («Над хмарами») має запустити п’ять супутників над Тихим океаном біля узбережжя Каліфорнії. Ракета LauncherOne буде буде запущена з борту літака Boeing 747 Cosmic Girl над Тихим океаном поблизу Нормандських островів. У сповіщенні берегової охорони США для моряків зазначено, що компанією зарезервовано для запуску період 8-10 січня з 14:15 до 17:00 PST.

У місії “Above the Clouds” ракетою LauncherOne буде виведено наступні корисні навантаження:

PAN-A та PAN-B Корнелльського університету (Cornell University). Це супутники-кубсати демонстрації технологій, зокрема, автономного зближення та стиковки на орбіті. Запускаються в рамках програми NASA Educational Launch of Nanosutellites (ELaNa);

STORK-3 – супутник угруповання ДЗЗ польської компанії SatRevolution;

SteamSat-2 – супутник, побудований компанією SatRevolution, має продемонструвати двигуни на водному паливі компанії StreamJet Space Systems;

ADLER-1 – супутника компанії Spire Global для моніторингу космічного сміття.

Запуск місії “Above the Clouds” здійснюється компанією VOX Space, дочірнею компанії Virgin Orbit, на замовлення Управління оборонних інновацій МО США (DIU) в рамках програми Rapid Agile Launch Initiative (RALI) Програми космічних випробувань.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України