Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Екологічно чисті двигуни компанії Benchmark встановлені на космічний буксирі Sherpa

21 грудня компанія Benchmark Space Systems об’явила, що перший комплект її екологічно чистих двопаливних двигунів встановлено на космічний буксир (orbital transfer vehicle, OTV) Sherpa-LTC компанії Spaceflight. Цей апарат буде задіяний у місії компанії SpaceX Transporter-3, запуск якої заплановано на середину січня. У місії Transporter-3 заплановано виведення 13 корисних навантажень на різні орбіти.

У силовій установці OTV Sherpa-LTC встановлені нові двигуни Halcyon Avant компанії Benchmark, які використовують «зелене» (екологічно чисте) паливо, безпечне в роботі. Двигуни мають покращені характеристики продуктивності у порівнянні з двигунами, що працюють на перекису водню.

«Інноваційна система компанії Benchmark відіграватиме важливу роль у нашій першій місії зі спільного виведення корисних навантажень на визначені орбіти», – сказав Філ Брекен, віце-президент з інженерії компанії Spaceflight. «Ми спеціально розробили нашу програму Sherpa так, щоб вона була модульною, щоб ми могли використовувати найкращі у своєму класі силові установки для задоволення конкретних потреб наших клієнтів».

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України