Об’єднання
інноваційно-космічних кластерів

Компанія Virgin Galactic відкладає політ свого суборбітального літака SpaceShipTwo та починає період обслуговування

Компанія Virgin Galactic відклала суборбітальний космічний політ літака SpaceShipTwo, запланований на жовтень, вирішивши замість цього провести обслуговування космічного літака та базового літака-перевізника, що відкладе початок комерційних польотів до четвертого кварталу 2022 року.

14 жовтня компанія заявила, що вирішила перейти до запланованого періоду технічного обслуговування після того, як нещодавнє лабораторне випробування матеріалів, що використовуються на транспортних засобах, «виявило можливе зниження граничних показників міцності деяких матеріалів, що використовуються для модифікації конкретних з’єднань», що «потребує поглиблений фізичний огляд».

Це рішення означає, що компанія затримає місію Unity 23 для ВПС Італії, яка була запланована на середину жовтня, до закінчення періоду технічного обслуговування наступного року. Цей рейс раніше був запланований на кінець вересня або початок жовтня, але перенесений для перевірки потенційного виробничого дефекту з компонентом у системі управління польотом.

Facebook
Twitter

 

Об’єднання інноваційно-космічних кластерів України